Ürmös Zoltán
2026-06-07T19:49:18.362Z
Csoportos családállításon vettem részt, segítőként, megfigyelőként, de lehetőségem nyílt aktív bevonódásra. Felemelő élmény volt, nagyon sokat adott. Semmi mellébeszélés, hanem aktív, együttérző cselekvés, közös munka. Őszinte derűt, hálát érzek.