Ilieș Dental Clinic
2026-06-19T15:28:53.066Z
Merg la clinică de aproximativ doi ani. În acest timp, am apelat pentru "lucruri banale", cum ar fi cariile si detartrajul dentar, dar, din păcate, a trebuit să mi se pună și implanturi dentare. Toate lucrările efectuate mi-au fost explicate clar, inclusiv timpul de execuție si prețul. Personalul cu care am interacționat a fost mereu disponibil cu informațiile de care aveam nevoie. Având în vedere că timpul nu a fost de partea mea, locuind în alt oraș, am găsit întotdeauna disponibilitatea lor. Programările au fost întotdeauna respectate ca orar (nu consider 5/10 minute de așteptare o întârziere). Au fost si zile in care am intrat înainte de ora prevăzută pentru ca lucrarea la pacientul dinainte fusese terminată mai repede. Cred că curățenia, dezinfecția, sterilitatea si calitatea produselor folosite sunt de primă clasă, nici nu este nevoie să vorbesc despre acest aspect. Pe lângă faptul că am primit toate informațiile referitoare la lucrările care trebuiau efectuate în fiecare zi, am primit răspunsuri si la alte întrebări care nu aveau legătură cu lucrarea efectuată. Profesionalismul și responsabilitatea actului medical au fost întotdeauna evidente în comunicarea mea cu ei. Un factor important în decizia mea de a alege locul unde să-mi tratez dinții a fost disponibilitatea doamnei doctor Adriana Ilieș de a înțelege problemele mele legate de articulația maxilarului, care mă împiedică să-mi țin gura deschisă perioade lungi de timp în timpul procedurilor de tratament. Am apreciat, de asemenea, grija ei pentru cât de tolerabilă este durerea în timpul diferitelor proceduri. Medicul principal care m-a tratat este dr. Adriana, dar am avut nevoie si de alți medici si tehnicieni (sper sa fie termenul corect!) pentru implanturi...profesioniști si foarte disponibili pentru cazul meu! Nu le știu numele (imi pare rau), dar e corect sa ii menționez in cadrul echipei care m-a tratat! Personalul de suport de la front-desk face deja ca prima impresie sa fie optimă prin modul de a ne primi in clinică. Până la următoarea vizită de control, mulțumesc ca faceți ca experiența mea "la dentist" sa nu fie prea traumatizanta😃!